معرفی بهترین برند فریزر خانگی

09128173578 کارشناس فروش
فریزر صندوقی خانگی

فریزر صندوقی بستنی یکی از مهمترین تجهیزات فروشگاهی است که برای نگهداری انواع مواد غذایی،بستنی،گوشت و.مورد استفاده قرار میگیرد .

صنایع برودتی دی مارکت
صنایع برودتی دی مارکت

کاربرد های فریزر صندوقی
کاربرد فریزر صندوقی مشخص است به این صورت که برای منجمد نگهداشتن انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.اما نکته حائز اهمیت این است که متناسب برای هر مکان تجاری و یا اداری طراحی گردد به همین دلیل فریزر صندوقی به سه دسته عمده ی فریزر فروشگاهی، فریزر خانگی و فریزر استیل تقسیم می شود.

 معرفی برندهای معروف فریزر صندوقی

 • برفاب

 • هیمالیا

 • الکترواستیل

 • یخ نوش

 • دی مارکت

 • کینو

 •  اوگور

فریزرخانگی هیمالیا

یخچال های  هیمالیا، متناسب با شرایط مختلف و برای فضاهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. مثلاً یکی از بهترین انواع یخچال هیمالیا که برای مغازه ها به شدت مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب آن فضا است  فریزر صندوقی آن است.

فریزر صندوقی برفاب

یخچال ها و فریزرها جز محصولاتی هستند که در هر خانه ای می توان نمونه و مدلی از آن را پیدا کرد .فریزر صندوقی یکی از وسایلی است که در این روزها به عنوان فریزر دوم در خانه یا محل کار یا رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه با توجه به ابعاد و اندازه ای که دارد میتوانید در آشپزخانه یا اتاق خواب قرار دهید. یخچال بستنی معمولا با واحد ظرفیت یا گنجایش اندازه گیری میشوند.جنس فریزر خانگی گالوانیزه بوده و قابلیت درج استیکر به انتخاب شما را دارا می باشد 

فروش فریزر خانگی برفاب

فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از بهترین  و معتبرترین مارک های فریزر صندوقی و انواع فریزر صنعتی ، فریزر صندوقی الکترواستیل می باشد که بسیار پرفروش بوده و توسط صنایع برودتی دی مارکت عرضه می شود و مجهز به ترموستات  مکانیکی به منظور تنظیم دستی دمای فریزر می باشد و در انواع مختلف فریزر استیل، فریزر فروشگاهی و فریزر خانگی تولید می شود و در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فریزر خانگی

فریزر خانگی یخ نوش

یکی از پرفروش ترین و یکی از بهترین برند های فریزر صندوقی، فریزر صندوقی یخ نوش می باشد که توسط صنایع برودتی دی مارکت عرضه می شود.این فریزر صنعتی در رده انرژی B قرار دارد و در طراحی آن از عایق بندی و کمپرسور بسیار قوی و مواد اولیه درجه یک استفاده شده است از این رو در اثر افزایش دما به موتور آسیبی وارد نمی شود به همین دلیل این فریزر برای مناطق گرمسیری بسیار مناسب و کاربردی است.فریزر یخ نوش در دو نوع تک درب و دو درب و در رنگبندی متفاوت  سفید، زرشکی و آبی می باشد.

فروش فریزر یخ نوش

فریزر خانگی دی مارکت

فریزر صندوقی خانگی تک درب در ابعاد 260 لیتر در رنگ بندی های مختلف (سفید، آبی، زرشکی) تولید و توسط صنایع برودتی دی مارکت به بازار عرضه می شوند. عایق بندی این فریزر صندوقی از نوع فوم پلی یورتان می باشد، به همین خاطر اتلاف و هدر رفت انرژی و برق را به کم ترین میزان خود می رساند.

فروش فریزر صنعتی خانگی

فریزر خانگی کینو

فریزر صندوقی کینو مدل EFI4493 یکی از انواع فریزر صنعتی عرضه شده توسط صنایع برودتی دی مارکت و یکی از بهترین مارک های فریزر صندوقی می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله نورپردازی LED، ترموستات دیجیتال به منظور کنترل دما، درب شیشه ای نشکن،   پایه های چرخ دار و ... می باشد. جنس بدنه این فریزر از نوع گالوانیزه خودرنگ می باشد که از زنگ زدگی و پوسیدگی و خراش های احتمالی جلوگیری می کند.

قیمت فریزر کینو

فریزر خانگی اوگور

فریزر صندوقی اوگور یکی از تولیدات صنایع برودتی دی مارکت است  که تولید آن در گنجایش 300 لیتری، 400 لیتری و 500 لیتری است.  که این محصول را کیفیت بالا به مشتریان عرضه می نماید

قیمت فریزر اوگور

فریزر اونیکس

صنایع برودتی دی مارکت  تولید کننده ی فریزر صندوقی برای منزل می باشد، که از این فریزرصنعتی  جهت نگهداری و حفظ کیفیت انواع مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 


 • یخچال پرده هوا در چه ابعادی است؟

  یخچال پرده هوا به صورت متری فروخته می شود 

 • یخچال فروشگاهی بدون درب کاور شب دارد؟

  بله


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید